O nás

Společnost PROFIBAGR s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti prodeje, distribuce a výroby náhradních dílů pro stavební a zemědělskou techniku většiny světových výrobců techniky. Primárně dodáváme náhradní díly pro značky JCB, Caterpillar, Volovo Construction, Case, New Holland a Komatsu.

V Ostravském skladě o rozloze 800m² máme přes 10 tisíc dílu okamžitě k dispozici a dalších přes 300 tisíc dílu v distribučních skladech evropských dodavatelů. Neustále rozvíjíme síť výrobců a dodavatelů náhradních dílu aby jsme svým zákazníkům nabídli co nejširší sortiment kvalitných náhradních dílů a příslušenství. 

Od vzniku v roku 2015 nabízíme všem zákazníkům prvotřídní péči, a díky ní budujeme dlouhodobou spolupráci která je základem filozofie společnosti PROIFBAGR


Exclusive dealer společnosti pro značku ROTA NSK Group pro ČR a SR

Společnost rota vyrábí přes 10 800 OEM produktů, jako jsou táhla, kulové klouby, středové tyče, axiální klouby, táhla řízení a sada pro jejich opravy pro užitková vozidla, zemědělských traktorů, stavebních strojů a speciálních vozidel.


Certifikovaný dealer společnosti  HIFI Filter

Od roku 2017 jsme dealerem HIFI Filtrů. 

Švýcarská skupina HIFI FILTER Group nabízí nejširší škálu filtrů v Evropě.

- více jak 30 000 referencí skladem

- skladové prostory o rozloze 26 000 m² v Evropě

- 1,7 milionu produktů na skladě